Class Time Team Score Team HT Odds W/D/L
2017-5-25 Thursday
MAR CUP23:59 JSM Jeunesse Sportive El Massira0 - 3Renaissance Zmamra
MAR CUP23:59 Union Sportive Sidi Kacem3 - 2Chabab Larache
MAR CUP23:59 RCOZ Oued Zem4 - 1Hilal Tarrast
MAR D123:59 Chabab Atlas Khenifra *1 - 0Olympique Club de Khouribga0-00/0.5W
NOR D423:59 Madla IL *2 - 1Viking B0-00.5/1W1/2
NOR Cup23:59 Egersunds IK3 - 1Viking * 1-01.5L
NOR Cup23:59 Nybergsund IL Trysil0 - 1Kongsvinger *0-00.5/1W1/2
NOR Cup23:59 Asker Fotball0 - 5Stabaek *0-01.5W
NOR Cup23:59 FK Arendal *1 - 2Notodden FK0-00.5/1L
TUR D223:59 Giresunspor *3 - 3Eskisehirspor2-20/0.5L1/2
INTERF23:59 Montenegro U170 - 4Ukraine(U16) *0-31W
RUS D2U23:30 KamAZ1 - 2Volga Olimpiets0-1
OMA Cup23:15 Al-Suwaiq Club *2 - 0Dhofar0-00W
EGY D123:00 Petrojet FC *0 - 0Enppi0-00/0.5L1/2
AUS D3W23:00 SV Seekirchen0 - 3SC Schwaz0-3
AUS D3M23:00 Union Gurten *1 - 1Union St.Florian1-00.5/1L
DEN CUP23:00 FC Kobenhavn *3 - 1Brondby0-00.5/1W
RUS D2U23:00 Syzran-2003 *3 - 0FC Lada Togliatti2-00.5/1W
FRA WD123:00 FC Metz Women's0 - 3Lyonnais Women's0-1
LIT Cup23:00 FK Svyturys Marijampolė0 - 2FK Trakai0-0
USL PRO23:00 Bethlehem Steel0 - 1Charleston Battery *0-10.5/1W1/2
INT CF23:00 RW Essen0 - 2MSV Duisburg *0-10/0.5W
INT CF23:00 SV Elversberg2 - 3Saarbrucken *0-30/0.5W
INT CF23:00 SV Eichede2 - 4Holstein Kiel *2-22D
INT CF23:00 Fortuna Koln(N) *0 - 1Bonner sc0-00/0.5L
INT CF23:00 SC Paderborn 07 *3 - 1Sportfreunde Lotte1-00W
INT CF23:00 Viktoria Berlin 1889(N) *0 - 0Berliner FC Dynamo0-00/0.5L1/2
INT CF23:00 VfR Wormatia Worms *1 - 2SV Morlautern1-01/1.5L
SWE U1923:00 Vasalunds IF(U19)1 - 2AIK Solna (U19) *0-00/0.5W
SWE D2N23:00 Harnosands FF1 - 1Moron BK 0-0
SWE D2NG23:00 Karlstad BK1 - 2IK Gauthiod1-0
SWE D2NS23:00 Karlbergs BK *3 - 0Stromsbergs IF1-01/1.5W
INTERF23:00 Romania(U16) *1 - 1Poland(U16)0-00.5L
INTERF23:00 Ghana1 - 1Benin 1-1
AUT D122:30 Sturm Graz *2 - 1FC Trenkwalder Admira1-11D
AUT D122:30 Austria Wien2 - 3Red Bull Salzburg *2-10.5W
AUT D122:30 Rheindorf Altach *0 - 2SV Ried0-00.5L
AUT D122:30 Mattersburg *1 - 3Rapid Wien1-10L
AUT D122:30 St.Polten *1 - 1Wolfsberger AC1-10/0.5L1/2
ROM D222:30 UTA Batrana Doamna *1 - 2Balotesti0-12/2.5L
AUS D3E22:00 ASK Ebreichsdorf *1 - 1SC Mannsdorf0-10/0.5L1/2
ICE D122:00 Leiknir Reykjavik *2 - 0Leiknir F1-01W
ICE WPR22:00 Thor KA Akureyri Woman's *3 - 1IBV Vestmannaeyjar Women's1-11W
RUS D2U22:00 Zenit-Izhevsk4 - 3Volga Ulyanovsk 1-1
FAR Cup22:00 HB Torshavn1 - 1B36 Torshavn0-0
FAR Cup22:00 NSI Runavik3 - 0KI Klaksvik1-0
FIN D222:00 AC Oulu *2 - 2GrIFK0-01L
FIN D222:00 Jaro1 - 1Honka *1-00/0.5L1/2
FIN D3-A22:00 PEPO *1 - 0MiPK Mikkeli1-00.5/1W1/2
SWE D2N22:00 Skelleftea FF1 - 1Pitea IF1-1
SWE D2N22:00 Gallivare Malmbergets FF1 - 3Soderhamns FF1-1
SWE D2NG22:00 Nordvarmland FF2 - 2Skoftebyns IF1-2
SWE D2NS22:00 Gamla Upsala SK *1 - 2Eskilstuna City FK0-00/0.5L
SWE D2SS22:00 Motala AIF FK1 - 3FC Linkoping City *1-10.5/1W
SWE D2SS22:00 IF Sylvia *4 - 2Varmdo IF1-00.5W
SWE D1S22:00 Skovde AIK *1 - 1Oskarshamns AIK1-10D
SUI Cup22:00 Basel(N) *3 - 0Sion0-00.5/1W
UKR U2122:00 Volyn(U21) *1 - 2PFC Oleksandria(U21)0-00L
UKR U2122:00 FC Shakhtar Donetsk(U21)2 - 1Dynamo Kyiv(U21) *1-10L
INTERF22:00 Croatia Women's(U18)(N) *2 - 0Moldova Women's(U18)1-01.5W
INTERF22:00 Cyprus(U17) *1 - 0Bulgaria U160-00/0.5W
DEND2P/O21:00 Greve1 - 3Avarta *0-11W
DEND2P/O21:00 FC Aarhus Fremad1 - 2Kolding IF *1-00.5W
DEND2P/O21:00 Kjellerup IF *1 - 1Hvidovre IF1-00/0.5L1/2
DEND2P/O21:00 Thisted FC4 - 1Bronshoj1-0
RUS D2U21:00 NoSta Novotroitsk2 - 1FC Chelyabinsk0-1
FRA WD121:00 Paris Saint Germain Women's *2 - 2Bordeaux Women's0-02.5/3L
FRA WD121:00 Saint-Etienne Women's *0 - 1Guingamp Women's0-00L
FRA WD121:00 ASJ Soyaux Women's3 - 1ASPTT Albi Women's1-0
FRA WD121:00 Juvisy Women's *2 - 1Marseille Women's1-00.5W
FRA WD121:00 Rodez Aveyron Women's0 - 4Montpellier HSC Women's0-2
FIN WD221:00 VIFK Vaasa Women's2 - 0MPS Helsinki Women's
ZIM D121:00 Highlanders FC0 - 1Chicken Inn0-0
ZIM D121:00 Yadah3 - 0Triangle FC1-0
ZIM D121:00 ZPC Kariba0 - 0Chapungu United0-0
ZIM D121:00 Tsholotsho FC1 - 4Ngezi Platinum Stars0-2
ZIM D121:00 Shabanie Mine4 - 1Bantu Rovers2-1
NOR D421:00 Vestfossen *0 - 2Ullern0-20.5L
NOR U1921:00 Sprint-Jeloy(U19)0 - 2Raufoss(U19)0-1
INT CF21:00 Parana PR(U19) *3 - 1Andraus Brasil(U19) 1-12/2.5L1/2
SWE D2N21:00 IFK Ostersund *2 - 0Bollnas GIF FF0-00.5/1W
SWE D2N21:00 Hudiksvalls Forenade FF4 - 1Anundsjo IF2-0
SWE D2NG21:00 Vargarda IK3 - 1FBK Karlstad2-1
SWED2OG21:00 Vimmerby IF2 - 4IFK Berga1-2
SWED2OG21:00 Nybro If *0 - 1Kvarnby IK0-00/0.5L
SWE D2SS21:00 Kumla *0 - 2Boo FK0-10/0.5L
SWE D2SS21:00 Huddinge IF0 - 1IK Sleipner * 0-00.5W
SWE D2VG21:00 Hoganas BK *1 - 3Assyriska Turabdin IK0-10.5/1L
SWE WD121:00 Hammarby Women's *1 - 2IF Limhamn Bunkeflo Women's0-20/0.5L
SWD WD221:00 Assi IF Women's2 - 1Umea FC Women's0-1
SWD WD221:00 IK Uppsala Women's2 - 2Mallbackens IF Women's1-1
UKR U2121:00 Chernomorets Odessa(U21) *1 - 1Zorya(U21) 0-10.5L
UZB D121:00 Istiklol Fergana2 - 0Aral Nukus2-0
UZB D121:00 FK Andijon2 - 2Xorazm Urganch 1-0
UZB D121:00 Hotira Namangan0 - 1Sementchi Quvasoy0-1
INTERF21:00 Bulgaria Women's(U18)(N) *2 - 2Montenegro Women's(U19)0-10.5L
INT CF20:45 SV Wehen Wiesbaden(N) *1 - 1Rot-Weiss Hadamar0-02L
INT CF20:45 VfL Osnabruck *1 - 0FC Hansa Luneburg1-01/1.5L1/2
INT CF20:45 Leher Turnerschaft0 - 0Bremer SV *0-04/4.5L
INT CF20:45 Wacker Burghausen *0 - 1FC Schweinfurt0-00/0.5L
6 Pages in total [1] [2] [3] [4] [5] [6]