Class Date Team   Team  
2016-8-26 Friday
RUS YCL08-26 15:00FK Orenburg YouthRubin Kazan Youth  
MAS PL08-26 15:45DRB-HicomSabah FA  
MAS PL08-26 15:45PB PerlisSime Darby FC  
IDN ISL08-26 17:00Mitra KukarPersela Lamongan  
KOR D208-26 17:00Gyeongju KHNPYongin City FC  
RUS YCL08-26 17:00Zenit St.Petersburg YouthAmkar Perm Youth  
RUS YCL08-26 17:00FK Krasnodar YouthLokomotiv Moscow Youth  
RUS YCL08-26 17:00FK Anzhi YouthSpartak Moscow Youth  
RUS YCL08-26 17:00FC Terek Groznyi YouthFK Rostov Youth  
GER BJBN08-26 17:00Hansa Rostock(U17)Hertha BSC Berlin(U17)  
GER BJBN08-26 17:00Union Berlin (U17)Werder Bremen(U17)  
GER BJBN08-26 17:00Eintr. Braunschweig(U17)Tennis Borussia Berlin(U17)  
GER BJBN08-26 17:00Holstein Kiel(U17)St. Pauli(U17)  
GER BJBN08-26 17:00Niendorfer TSV(U17)Dynamo Dresden(U17)  
GER BJBN08-26 17:00Wolfsburg(U17)RasenBallsport Leipzig(U17)  
GER BJBN08-26 17:00Hamburger(U17)Magdeburg(U17)  
KOR D208-26 18:00Busan Transpor TationMokpo City  
KOR D208-26 18:00Cheonan City FCDaejeon Korail  
KOR D208-26 18:00Gimhae City FCUlsan Mipo  
KOR D208-26 18:00GangneungChangwon City  
LAT D108-26 19:00FK VentspilsMetta/LU Riga  
LAT D108-26 19:00JelgavaBFC Daugavpils  
LAT D108-26 19:00FK Spartaks JurmalaRigas Futbola skola  
RUS YCL08-26 19:00FC Tom Tomsk YouthCSKA Moscow Youth  
ENG U23D208-26 19:00Sheffield Wed(U23)Birmingham U23  
SIN D108-26 19:30Singapore WarriorsYoung Lions  
SIN D108-26 19:45Home United FCTampines Rovers FC  
SIN D108-26 19:45Hougang United FCDPMM FC  
HK D108-26 20:00Eastern A.A Football TeamWofoo Tai Po  
MAS PL08-26 20:00ATM Angkatan TenteraSelangor PKNS  
MAS PL08-26 20:00Melaka FCJohor Darul Takzim II  
MAS PL08-26 20:00Kuala LumpurNegeri Sembilan Matrix  
MAS PL08-26 20:00Kuantan FAUiTM FC  
FIN D3-B08-26 20:00TPV TampereEsPa  
FIN D3-B08-26 20:00AlandSalon Palloilijat(SalPa)  
FIN D3-B08-26 20:00HonkaFC Viikingit  
FIN D3-B08-26 20:00FC KiffenKlubi 04  
FIN D3-C08-26 20:00FC Santa ClausVIFK Vaasa  
FIN D3-C08-26 20:00OPS-jpMuSa  
FIN D3-C08-26 20:00FC YPA YlivieskaVirkia  
FIN D3-C08-26 20:00PPTJS Hercules  
FIN D3-C08-26 20:00TP47 TornioAC Kajaani  
MOL D108-26 20:00FC ABUS UngheniDinamo-Auto  
MOL D108-26 20:00FC Dacia ChisinauFC Sheriff  
UKR D208-26 20:00Arsenal KyivNaftovik Ukrnafta  
UKR D208-26 20:00Desna ChernihivVeres Rivne  
UKR D208-26 20:00Hirnyk-SportHelios Kharkiv  
UKR D208-26 20:00FK PoltavaMFK Vodnyk Mikolaiv  
UKR D208-26 20:00FC Inhulets PetroveCherkaskyi Dnipro  
UKR D208-26 20:00FK Avanhard KramatorskTernopil  
UKR D208-26 20:00FC SumyKolos Kovalyovka  
RUS D2S08-26 20:00Druzhba MaykopDynamo Stavropol  
ICE D208-26 20:00KF FjallabyggdarKV Vesturbaeja  
ICE D208-26 20:00VestriMagni Grenivik  
ICE D208-26 20:00IF Hottur EgilsstadirVolsungur Husavik  
ICE D208-26 20:00UMF NjardvikSindri  
ENG U2308-26 20:00Derby County(U23)Tottenham Hotspur(U23)  
IRN D108-26 20:30Kheybar KhorramabadOxin Alborz  
IRN D108-26 20:30Pars Jam BushehrKhouneh Be Khouneh  
IRN D108-26 20:30Mes RafsanjanShahrdary Arak  
IRN D108-26 20:30Gol Gohar FCNaft Masjed Soleyman FC  
IRN D108-26 20:30Nassaji MazandaranMes Kerman  
IRN D108-26 20:30Fajr SepasiRah Ahan  
IRN D108-26 20:30Baderan Tehran FCIran Javan Bushehr  
IRN D108-26 20:30MalavanSepidroud Rasht  
IRN D108-26 20:30Esteghlal AhvazFoolad Yazd FC  
ISR D208-26 21:00Hapoel Bnei LodHapoel Natzrat Illit  
ISR D208-26 21:00Maccabi HerzliyaHapoel Jerusalem  
ISR D208-26 21:00Maccabi NetanyaHapoel Acco  
KAZ PR08-26 21:00OrdabasyFC Kairat Almaty  
KAZ PR08-26 21:00FK AktobeIrtysh Pavlodar  
KAZ PR08-26 21:00Tobol KostanaiFC Shakhtyor Karagandy  
KAZ PR08-26 21:00FC AkzhayikTaraz  
KAZ PR08-26 21:00FK AtyrauFC Zhetysu Taldykorgan  
POL CLJ08-26 21:00UKP Zielona Gora YouthPogon Szczecin Youth  
GC U1708-26 21:00Saudi Arabia(U17)United Arab Emirates(U17)  
RUS D2S08-26 21:00FK BiologMashuk-KMV  
RUS D2S08-26 21:00Chernomorets NovorossiyskKuban Krasnodar B  
RUS D2S08-26 21:00FK Krasnodar IILegion Dynamo  
ZIM D108-26 21:00Harare CityBulawayo City  
ZIM D108-26 21:00Chapungu UnitedBorder Strikers  
ZIM D108-26 21:00Highlanders FCHow Mine FC  
ZIM D108-26 21:00Hwange CollieryTriangle FC  
ZIM D108-26 21:00Tsholotsho FCZPC Kariba  
ZIM D108-26 21:00FC PlatinumChicken Inn  
ZIM D108-26 21:00Caps United FCMutare City  
ZIM D108-26 21:00Ngezi Platinum StarsDynamos FC  
ENG U23D208-26 21:00Queens Park Rangers(U23)Ipswich U23  
ISR D208-26 21:30Ironi Ramat HasharonMaccabi Sha'arayim  
ISR D208-26 21:30Hapoel Katamon JerusalemHapoel Rishon Lezion  
ISR D208-26 21:30Ironi NesherHapoel Afula  
ISR D208-26 21:30Maccabi Ahi NazarethHapoel Petah Tikva  
ISR D208-26 21:30Beitar Tel Aviv RamlaHapoel Ramat Gan FC  
SUD PR08-26 21:30Al-Ahli Wad MadaniHilal Al Fasher  
SUD PR08-26 21:30Hilal ObayedAlamal Atbara  
SUD PR08-26 21:30Al-Hilal OmdurmanAhli Al Khartoum  
SUD PR08-26 21:30Merreikh NyalaMerreikh El-Fasher  
SUD PR08-26 21:30Al-Hilal KadougliEl-Ahli Atbara  
SUD PR08-26 21:30Rabita KostiAl Noor Khartoum  
SUD PR08-26 21:30Al Ahly ShendiEl-Nile Shandi  
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32]
2016-8-26 Friday
SUD PR08-26 21:30Merikh KostiAl Amir  
BLR D108-26 22:00FC GorodeyaGranit Mikashevichi  
IDN ISL08-26 22:00Persija JakartaBali United FC  
NOR D3A08-26 22:00AltaUllern  
NOR D3A08-26 22:00Kjelsas ILGrorud IL  
NOR D3A08-26 22:00OppsalTromso B  
NOR D3A08-26 22:00HarstadSenja  
NOR D3A08-26 22:00Stabaek BSkeid Oslo  
NOR D3A08-26 22:00Tromsdalen UILMo IL  
NOR D3A08-26 22:00FinnsnesFollo  
ALG D108-26 22:00USM El HarrachMC Alger  
ALG D108-26 22:00ES SetifCR Belouizdad  
ALG D108-26 22:00JS SaouraCS Constantine  
ALG D108-26 22:00NA Hussein DeyJS Kabylie  
ALG D108-26 22:00CA BatnaUSM Bel Abbes  
ALG D108-26 22:00MC OranOM Medea  
ALG D108-26 22:00USM AlgerRC Relizane  
ALG D108-26 22:00MO BejaiaDRB Tadjenanet  
UKR D208-26 22:00Obolon Brovar KievIllichivets  
JOR SC08-26 22:00That RasAl- Ahli  
JOR SC08-26 22:00Mansheiat Bani HasanShabab AlOrdon  
MOL D208-26 22:00FC Prut LeovaFC Iskra-Stal Ribnita  
MOL D208-26 22:00Dacia-Buiucani BReal Succes  
MOL D208-26 22:00FC Sfintul GheorgheFC Sheriff B  
MOL D208-26 22:00Codru LozovaCF Gagauziya  
MOL D208-26 22:00FC EdinetFC Singerei  
MOL D208-26 22:00CF Intersport AromaCF Sparta Selemet  
UKR U2108-26 22:00FC Karpaty Lviv(U21)Olimpic Donetsk(U21)  
UKR U2108-26 22:00PFC Oleksandria(U21)Zirka Kirovohrad(U21)  
UKR U2108-26 22:00Stal Dniprodzerzhynsk(U21)FC Shakhtar Donetsk(U21)  
TUR U2108-26 22:00Kardemir Karabukspor(U21)Rizespor(U21)  
TUR U2108-26 22:00Akhisar Bld.Geng(U21)Galatasaray(U21)  
TUR U2108-26 22:00Osmanlispor FC(U21)Genclerbirligi(U21)  
TUR U2108-26 22:00Bursaspor(U21)Istanbul Buyuksehir Belediyesi(U21)  
TUR U2108-26 22:00Gaziantepspor(U21)Trabzonspor(U21)  
TUR U2108-26 22:00Kasimpasa(U21)Adanaspor(U21)  
TUR U2108-26 22:00Alanyaspor(U21)Antalyaspor(U21)  
TUR U2108-26 22:00Fenerbahce(U21)Kayserispor(U21)  
TUR U2108-26 22:00Konyaspor(U21)Besiktas JK(U21)  
LAT D108-26 23:00Caramba/Dinamo RigaFK Liepaja  
BLR D108-26 23:00FC Torpedo MinskNeman Grodno  
BLR D108-26 23:00FC VitebskSlavia Mozyr  
BLR D108-26 23:00Naftan NovopolockShakhter Soligorsk  
BLR D108-26 23:00Slutsksakhar SlutskDinamo Minsk  
BLR D108-26 23:00KrumkachyFC Torpedo Zhodino  
BLR D108-26 23:00BATE BorisovFC Belshina Babruisk  
BLR D108-26 23:00Dinamo BrestFK Isloch Minsk  
MOL D108-26 23:00FC MilsamiSperanta Nisporeni  
MOL D108-26 23:00Zimbru ChisinauCS Petrocub  
MOL D108-26 23:00Saxan Ceadir LungaFC Olimpia Balti  
UKR D208-26 23:00Skala StryiFC Bukovyna Chernivtsi  
UZB PFL08-26 23:00FK AndijonBuxoro FK  
UZB PFL08-26 23:00Mashal MuborakLokomotiv Tashkent  
UZB PFL08-26 23:00Kuruvchi Kokand QoqonNasaf Qarshi  
UZB PFL08-26 23:00Pakhtakor TashkentQizilqum Zarafshon  
UZB PFL08-26 23:00OTMK OlmaliqKuruvchi Bunyodkor  
UZB PFL08-26 23:00FK Sogdiana JizakNeftchi Fargona  
RUS D2S08-26 23:00FK AfipsAlania  
RUS D2S08-26 23:00SKA RostovRotor Volgograd  
RUS D2S08-26 23:00Zhemchuzhina SochiFK Angusht Nazran  
RUS D2S08-26 23:00Torpedo ArmavirFC Chayka  
UKR U2108-26 23:00Dynamo Kyiv(U21)FC Vorskla (U21)  
UKR U2108-26 23:00Volyn(U21)Chernomorets Odessa(U21)  
BUL D208-26 23:00CSKA Sofia BBansko  
BUL D208-26 23:00Etar Veliko TarnovoSpartak Pleven  
BUL D208-26 23:00Vitosha BistritsaPFC Nesebar  
BUL D208-26 23:00Ludogorets Razgrad IIChernomorets Pomorie  
BUL D208-26 23:00FC SozopolTsarsko Selo  
BUL D208-26 23:00Botev GalabovoLevski Karlovo  
BUL D208-26 23:00Lokomotiv SofiaSeptemvri Sofia  
BUL D208-26 23:00Botev VratsaOborishte  
FIN D108-26 23:30PK-35PS Kemi  
RUS D108-26 23:30Krylya Sovetov SamaraBashinformsvyaz-Dynamo Ufa  
ROM D108-26 23:30Concordia ChiajnaCSM Studentesc Iasi  
FIN D3-B08-26 23:30FC EspooAtlantis  
FIN D3-B08-26 23:30BK-46 Karis KarjaaFC Kontu  
FIN D3-C08-26 23:30Narpes KraftGBK Kokkola  
GC U1708-26 23:40Qatar(U17)Oman U17  
EST D108-26 23:45Rakvere JK TarvasTartu JK Tammeka  
EST D108-26 23:45JK Sillamae KalevFC Infonet  
EST D108-26 23:45Parnu LinnameeskondPaide Linnameeskond  
EST D108-26 23:45Trans NarvaLevadia Tallinn  
EST D108-26 23:45Nomme JK KaljuFC Flora Tallinn  
DEN SASL08-26 23:59Randers FCSilkeborg IF  
CZE D108-26 23:59Vysocina JihlavaTeplice  
CZE D108-26 23:59Mlada BoleslavHradec Kralove  
UKR D108-26 23:59FC Dnipro DnipropetrovskZorya  
POL D108-26 23:59Wisla PlockKorona Kielce  
FIN D3-A08-26 23:59KaPa HelsinkiMP Mikkeli  
2016-8-27 Saturday
SCPC08-27 00:20Al-TaiAl-Qadasiya  
GER D208-27 00:30SV SandhausenVfB Stuttgart  
GER D208-27 00:30BochumHannover 96  
GER D208-27 00:30HeidenheimerWurzburger Kickers  
GER RegS08-27 00:30SaarbruckenVfR Wormatia Worms  
AUT D208-27 00:30SC Wiener NeustadtFAC Team Fur Wien  
AUT D208-27 00:30FC Blau Weiss LinzFC Wacker Innsbruck  
AUT D208-27 00:30WSG WattensSV Horn  
AUT D208-27 00:30Austria LustenauFC Liefering  
MAL D108-27 00:30Hamrun SpartansGzira United  
MAL D108-27 00:30Mosta FCValletta FC  
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32]